0  
0  

O nas

        Caparol Color House to sieć sklepów farbiarskich i hurtowni budowlanych. Miejsce, gdzie technologia marki Caparol spotyka się z designem.
 W każdym salonie uzyskasz fachową poradę i kontakt do autoryzowanych ekip malarskich oraz kupisz farby najwyższej klasy. Każdy punkt posiada bowiem stację barwienia kolorów.
Nasi sprzedawcy podpowiedzą Ci jak łączyć barwy i stosować dekoracyjne efekty na ścianie. Szeroki wybór tapet oraz technik malarskich pozwoli Ci, w oparciu o najnowsze trendy designerskie, stworzyć dom marzeń.
A wszystko to przy kawie, w miłej atmosferze naszego salonu.
Przyjdź się zainspirować!

Jesteśmy oddziałem firmy budowlanej Budo-Max, która to działa na rynku nieprzerwanie od 15 lat.

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów niemieckiej marki Caparol, prowadzimy doradztwo w sprawach wykończeniowych. Oferujemy farby wewnętrzne i zewnętrzne bardzo wysokiej jakości, tynki dekoracyjne oraz inne dekory do wewnątrz, tynki sylikonowe na elewację, środki gruntujące, produkty do ochrony drewna, a także niemieckie i amerykańskie tapety, tapety do malowania, listwy przypodłogowe i dekoracyjne listwy podsufitowe, produkty do ochrony betonu, posadzki żywiczne oraz wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne przy wykańczaniu wnętrz.

Zawsze wychodzimy do klienta i jego potrzeb, ponieważ każdy klient jest inny i oczekuje czegoś innego. Naszym założeniem jest to, iż dom jest azylem i ostoją dla całej rodziny, więc powinien być dokładnie taki, jak pragnie tego klient.

 

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduję się naz sklep stacjonarny (lub chcesz się z nami skontaktować) kliknij tutaj.

 

 

Zdjęcia